Doprava zdarma nad 1000 Kč / 39 EUR

Q&A – Rozhovor s Olgou Dimitrasco

Q&A – Rozhovor s Olgou Dimitrasco

Talent, šikovnost a touha neustále se rozvíjet i v zahraničí, definuje už tradiční členku hair týmu z Elle Beauty Lounge. Odtud, i díky Olze, odcházejí filmové hvězdy a známé osobnosti na červený koberec reprezentovat v tom nejlepším světle. Olga je také majitelkou četných ocenění jak z kategorie stylingu účesů, tak především barvení. Její tvorba je publikována v předních kadeřnických magazínech. Ptali jsme se na festival, osvědčené tipy na produkty, a zabrousili jsme i do soukromí.

 

 

Po kolikáté jsi na MFF Karlovy Vary a jak zatím vnímáš průběh letošního ročníku v Elle Beauty Lounge

Na festivalu jsem potřetí a letošní ročník vnímám tak, že jsme ještě více aktivní, je tu V EBL víc návštěvníků. Zkrátka takový akční.

  

Kolik účesů celkem během Varů vytvoříš? Stihneš si během svého pobytu ve Varech zaskočit i na nějaký film?

Za jeden den udělám kolem 10 účesů nebo stylingů a návštěvu filmu bohužel vůbec nestíhám zajít.

 

 

Na jakou osobnost se v Elle Beauty Lounge těšíš, popř. koho bys ráda uvítala ve svém křesle?

Zvláštní otázka :) V podstatě mně je to úplně jedno. Ráda učešu každého a ráda, jak to říct, mám ráda lidi. Kterékoli. Ale například teď jsem potkala Nikol Moravcovou a moc dobře se mi s ní pracovalo. Je hodně usměvavá a taková živelná a mně jsou takový lidi sympatičtí.

 

Na které produkty z portfolia Wella nedáš během festivalu dopustit a proč?

Tak určitě nedám dopustit na Sebastian Professional Shine Define, protože tento jeden produkt zastane tři věci – ochranu před teplem ze stylingových nástrojů, lesk i fixaci. Bez něj se neobejdu. Pak taky bez laků – Performance anebo Zero Gravity pro finální zafixování. Taky je super Texture Maker s matným efektem…ale obecně bez spousty věcí se tu neobejdeme.

 

 

Které produkty sama používáš a pro majitelky jakých vlasů by byly také vhodné?

Sama používám zmiňovaný Texture Maker, protože mám jemnější a hladký vlasy od přírody a rády nosím textury. Proto se mně hodí tento produkt. A určitě pro klientky anebo zákazníky v našem salonu doporučuji ten samý produkt právě na jemné vlasy a vlasy, které potřebují texturu.

 

Jaké jsou aktuální trendy v oboru a který ti sedí nejvíc?

Podle mě je hlavně trendy to, co vyhovuje danému člověku. Za mě jsou to pěšinky uprostřed, taky opět letí víc foukačky do objemu. A ofiny. Ty se také vrátily.

 

Jaký je nejžádanější servis ve tvém salonu Perfect Look by Olga Dimitrasco?

V mém salonu je nejžádanější servis určitě barvení vlasů. A to je nejčastěji zesvětlení a technika AirTouch.

 

 

Kdo je tvou inspirací?

Inspiruje mě hodně kadeřníků – českých i světových. A hlavně mě inspiruje a motivuje dnešní svět a sociální sítě, protože tam se každý den pořád něco děje. A tak můžeme snadno vnímat výtvory kadeřníků z různých zemí, což je velkou inspirací.

 

Jak vypínáš a relaxuješ? Plánuješ letní oddych, jakmile skončí MFF Karlovy Vary?

Vypínat budu, ale až tak za měsíc. Mám doma malé dítě, takže se přepnu do modu péče o něj :)

 

Neustále se vzděláváš a můžeš se pyšnit řadou ocenění. Své zkušenosti také hojně předáváš dál. Co na podzim chystáš? Na co můžeme zájemce o školení nalákat?

Na podzim chystám školení zesvětlující techniky, která je teď hodně aktuální a frčí a tou je technika AirTouch. Takže se můžete těšit na školení opět na podzim.

 


 

Galerie účesů

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení