Doprava zdarma nad 1000 Kč / 39 EUR

Zákulisí Karlovarského festivalu

Zákulisí Karlovarského festivalu

Nastal čas, kdy se zrak nás všech upírá směrem ke Karlovým Varům. Vrací se největší svátek filmu v Česku. Jak to ale vypadá v zákulisí? Kde se filmové hvězdy a známé osobnosti krášlí?

 

 

Odpověď na otázku, kde najdete celá souhvězdí filmové galaxie před začátkem promítání, je ELLE BEAUTY LOUNGE! Útulné místo v hotelu Pupp, kde se přípravy na červený koberec rovnají zároveň potěšení. Jestli takhle vypadá ráj, měli bychom odteď všichni v sobě chtít lovit jen to dobré!

A co se vše v Elle Beauty Lounge nad sklenkou probírá?

Vlasy

Přísné oči diváků a módních policistů nekompromisně přejíždí hvězdy doslova od hlavy až k patě. Význam vhodného účesu proto není radno zanedbávat. Musí vydržet v horku i dešti. Od toho, aby vše sedělo a nic neslehlo, jsou tu odborníci nejpovolanější. Marty Tyl a jeho tým, Olga Dimitrasco a profíci ze Studia Wella.

 

Jejich silnou zbraní jsou produkty Wella Professionals a Sebastian Professional.

Na snímku zleva:
Jan Hájek (@jan_hajek_wella), Michal Houška (@nataczka_man), Jana Diepoltová, Martin Tyl (@tylmarty), Petr Novák (@petr_novak_wella), Marián Jarý (@marian_jary_wella) a Dan Ninh (@dan_ninh_wella).

 

 

Šaty

Šaty dělají člověka a na červeném koberci dvakrát tolik. „Nechybí tomu nápad? Nemám příliš odhalující výstřih? Nezvolím nelichotivou róbu?“ K eliminaci možných nejistot však vždy byli a budou po ruce zkušení stylisté ze Zalanda a Lindexu.

 

 

Manikúra

Volba vhodných doplňků. Časté téma většiny outfitů. Jejich nedílnou součástí jsou ale také precizní a odvážné nehty od profesionálních manikérek. První dny na manikérský trůn usedla šikovná Dagmar Vedrová, která sama svými nehty šla příkladem.

Na snímku Petra Nesvačilová se svou manikúrou a doplňky. Laky na nehty OPI můžete nakoupit na OPI shopu.

 

 

Make-Up

„Jakou zvolit dekorativní kosmetiku, aby mi padla k šatům? Jak zafixovat výsledný look, abych se na něj mohla spolehnout i při návratu z after-party, když mě překvapí paparazzi?“ Naštěstí je v Elle Beauty Lounge krásné zákoutí, jež obsadily make-up artistky z Douglas.

 

Malý hřích v ráji

Pozor na nástrahy Elle Beauty Lounge! Nejen, že zkrášluje, ale také hojně pohostí. Drink u vchodu? Zmrzlina s polevou a posypem na přání? Lahodná káva jako restart? Vše tu najdete, tak pozor na čas. Ať ten červený koberec nezmeškáme!

 

 

Galerie

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení