IX. - Návrat do devadesátek s Honzou Hájkem

Look of the Month IX

Návrat do devadesátek s Honzou Hájkem

Lpět na minulosti sice není dobré pro duši, ale vracet se k trendům předchozích dekád prospívá osobnímu stylu. Inspirace totiž není nikdy dost. Ale nebojte, smrt tupírováním à la neonová 80. léta nikomu nehrozí. Místo toho se s Honzou Hájkem vrátíme k přirozenému prosvětlování a rozvolněnému stylingu legendárních 90. let.

Zesvětlování vlasů s sebou často přináší nežádoucí teplé odlesky a ostré linie, které jsou pravým opakem přirozenosti. Řešením je zručné tónování se správným produktem. Honza měl k dispozici vše, co je na to třeba: šikovné ruce a nový expresní BlondorPlex Cream Toner v příjemně prosluněném odstínu /36 Crystal Vanilla.

 

Předem zesvětlené vlasy si Honza nejprve umyl šamponem z řady ColorMotion+. BlondorPlex Cream Toner smíchal s 1,9% Welloxonem v poměru 1:2 a štětcem ho nanesl ke kořínkům i po celé délce mokrých vlasů. Pak jen vlasy pečlivě rozčesal a po pouhých pěti minutách mohl oplachovat. Následně vlasy opečoval kondicionérem ColorMotion+.

 

Základem krásně nadýchané foukané je především objem, pak objem a nakonec objem. Honza si vlasy připravil aplikováním objemového spreje Eimi Volume Sugar Lift ke kořínkům a pečujícím Elements Renewing Leave-in Spray do délek, čímž si zajistil poddajnost vlasů a vytvořil tzv. „tělo účesu“. Jako tepelnou ochranu zvolil spolehlivý Trilliant Hair Spray s extraktem z křišťálu pro fantastický lesk. Vše s pomocí plochého kartáče zafoukal.

 

Pak byl čas začít vlasy tvarovat. Honza se chopil kulmy s velkým průměrem a jednotlivé prameny natočil, zafixoval lakem na vlasy Shaper Zero Gravity a zapinetkoval. Po zafoukání stačilo vlasy jen rozpustit, rozčesat, rukou trochu dotvarovat a na závěr zalakovat.

 

 

TIP OD HONZY PRO PRÁCI S BLONDORPLEX CREAM TONER:

BlondorPlex Cream Toner nám dává možnost vlasy i zesvětlit a to o jednu hloubku tónu. Stačí jen vybrat barvu toneru a namíchat ho 1:2 s 4% Welloxonem. A protože je BlondorPlex Cream Toner skutečně expresní toner, výsledky i v tomto případě uvidíte už za 5 minut. Jako následnou péči volte řadu ColorMotion+, která se krásně postará o zdraví vlasů i zachování barvy.

 

 

O projektu Look of the Month

Studio Wella Praha spojilo své síly s FFAASSHHIIOONN - týmem vizionářů, kteří mají velký cit pro módu. Společně vytvořili sérii několika proměn, jejichž prostřednictvím představují nejnovější módní a - především! - vlasové trendy, které umě propojují skvělým make-upem a třeba i manikúrou. Výsledkem je vždy do posledního detailu vyladěný Look of the Month.

 

 

ZA SPOLUPRÁCI DĚKUJEME

Účes: Jan Hájek (Studio Wella Praha)
Foto: Filip Hlad & Veronika Vávrová
Modelka: Aneta Měšťanová (Elite Prague)
Make-up: Hristina Georgievska
Video: Tomáš Fiala
Styling: Lenka Kermes & Josefína Joštová
Asistentka stylistky: Barbora Havlíková
Oblečení: Košile a sukně COS, sako On The Boat, ponožky Calzedonia, boty Farah Kimia, šperky Janja Prokić
Studio: Cash Only
Vytvořeno ve spolupráci se Studiem Wella Praha

 

 

Backstage

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.