XI. - Čtyři kroky ke zdravým vlasům se Sylvií Kluwe

Look of the Month XI.

Čtyři kroky ke zdravým vlasům se Sylvií Kluwe

Díky kombinaci talentu naší kadeřnice a odborné trenérky Sylvie Kluwe, stylistů i vizážistů, krásy herečky Leony Skleničkové a síly řady Ultimate Repair vznikl další inspirativní look. Pojďme se podívat, jak Sylvie postupovala.

Prvním krokem na cestě k nádherným a zdravým vlasům bylo důkladné mytí. Čisticí šampon z řady Wella Professionals Ultimate Repair byl navržen tak, aby detoxikoval a regeneroval vlasové vlákno. Tento krok připravil vlasy na hloubkovou péči, kterou potřebovaly.

 

Následoval druhý krok vyhlazení, který zahrnoval použití kondicionéru. Kondicionér z řady Ultimate Repair poskytoval vlasům hydrataci, výživu a vyhlazení. Tento krok pomohl obnovit strukturu vlasů a dodat jim ztracenou vitalitu.

 

Třetím krokem byla regenerace, a právě zde přicházelo na řadu zázračné sérum. S Miracle Hair Rescue stačilo pouhých 90 vteřin, abychom dosáhli okamžité regenerace vlasů. Jeho složení bylo navrženo tak, aby proniklo hluboko do vlasové struktury a obnovilo ji. Toto sérum bylo kouzelným dotekem, který dodal život vlasům.

 

Konečným krokem byla ochrana. Ochranný sprej z řady Ultimate Repair posloužil jako ochrana pro vlasy před následným stylingem a použitím horkých nástrojů jako fén nebo kulma.

Pro závěrečný styling použila Sylvie velmi oblíbený produkt Wella Professionals Eimi Smooth Perfect Me. Toto vyhlazující mléko dodalo vlasům lesk, vyhladilo je a zároveň je chránilo před teplem během následující úpravy. Nesměl chybět ani vlasový olej Luminous Smoothening Oil z řady Oil Reflections, který do suchých vlasů dodal lesk a měkkost.

 

 

TIP OD SYLVIE PRO PRÁCI S ULTIMATE REPAIR:

„Produkt, který za mě udělá na vlasech největší změnu, je určitě krok číslo 3, Miracle Hair Rescue. Velkou výhodou tohoto produktu je, že si ho mohu zkombinovat s jakoukoliv svojí dosavadní pečující řadou Wella Professionals. Pokud však máte výrazně poškozené vlasy, doporučuji používat řadu Ultimate Repair uceleně, nebo krok číslo 3 přiřadit k péči Fusion, Oil Reflections, nebo Nutri-Enrich.“

 

 

O projektu Look of the Month

Studio Wella Praha spojilo své síly s FFAASSHHIIOONN - týmem vizionářů, kteří mají velký cit pro módu. Společně vytvořili sérii několika proměn, jejichž prostřednictvím představují nejnovější módní a - především! - vlasové trendy, které umě propojují skvělým make-upem a třeba i manikúrou. Výsledkem je vždy do posledního detailu vyladěný Look of the Month.

 

 

ZA SPOLUPRÁCI DĚKUJEME

Účes: Sylvie Kluwe (Studio Wella Praha)
Foto: Filip Hlad & Veronika Vávrová
Modelka: Leona Skleničková
Make-up: Hristina Georgievska
Video: Peter Silovsky
Styling: Lenka Kermes
Asistentka stylistky: Josefína Joštová
Vytvořeno ve spolupráci se Studiem Wella Praha

 

galerie

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.